Керівник Львівської обласної філармонії буде обраний на відкритому конкурсі

14:42 13 січня 2017 р.

Львівська обласна філармонія

Львівська обласна філармонія
Фото: places.biz.ua

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора Львівської обласної філармонії.

Про це повідомили сьогодні, 13 січня, у Львівській обласній раді, де також розповіли про кваліфікаційні вимоги до кандидатів: «Повна вища освіта відповідного спрямування (магістр, спеціаліст); стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння державною мовою; здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора-художнього керівника закладу».

Документи особисто від претендентів на посаду генерального директора Львівської обласної філармонії прийматимуть до 13 лютого 2017 року в паперовому та електронному вигляді в юридично-кадровий відділ управління майном спільної власності Львівської обласної ради у кабінеті №6 на третьому поверсі будинку №14 на вулиці Винниченка. Їх також можна надсилати на поштову та електронну адреси управління майном спільної власності Львівської обласної ради.

Конкурсну комісію розпочнуть формувати 30 січня. Її перше засідання заплановане на 23 лютого в кабінеті №307, будинку №18 на вулиці Винниченка. Більше інформації про умови конкурсу – за посиланням http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1421/group/22

Про це повідомили сьогодні, 13 січня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу