Карта в центрі Львова демонструє різноманітність вишиванок | Новини Львова

Карта в центрі Львова демонструє різноманітність вишиванок

13:20 16 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 16 травня, на площі Ринок у Львові створили величезну карту, яка показує всю різноманітність вишиванок України.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ініціативу, приурочену Дню вишиванки, організував Львівський осередок Української академії лідерства.

Заступниця керівника Львівського осередку навчального закладу Олена Лазурко, пояснила: «створення пазлу з орнаментів вишиванок, приналежних областям країни, –ідея студентів академії. Вони запропонували таким чином показати цілісну картину різноманітності вишивки, що об’єднує українців як націю».

Олена Лазурко зазначила: «Це пазли 24 областей та Криму, які разом складають карту України. Студенти самі намалювали, порозрізали і розграфили їх орнаментами вишиванки. Зараз же ми запросили перехожих допомогти розмалювати ці візерунки кольоровими фарбами. Опісля – склали їх усіх в одну велику карту, розміром два на чотири метри».

Заступниця керівника Львівського осередку навчального закладу розповіла також: «кожна область має певний притаманний елемент вишивки та візерунок, який пов’язують із нею: десь це – квіти, десь – геометричні фігури чи вишивка хрестиком, десь – вишивка гладдю. Ми досліджували місцеві орнаменти. І тепер на кожній частині пазлу з іншого боку є інформаційна довідка про конкретну область і ті візерунки, які вона представляє».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:39 6 серпня 2020 р.

Оренда авто у Львові - більше можливостей для незабутніх вихідних у старовинному місті

Старовинний Львів — магічне місце, яке цікавить і любителів архітектури, і тих, хто цікавиться історією країни. А також це чудове місто, де безліч сучасних розваг, на будь-який смак.

Рубрика: Культура

16:25 6 серпня 2020 р.

Завтра у Львові відкриють мозаїку Патика, яку зруйнував забудовник (відео)

Відновлення мозаїки «Море і риби» на колишньому магазині «Океан», що на вул. Володимира Великого, 26, на стадії завершення. Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, вже завтра забудовник планує забрати паркан і всі містяни зможуть побачити стан робіт.

Рубрика: Культура

14:57 6 серпня 2020 р.

У Львові зніматимуть європейське кіно. Рух транспорту перекриють. Графік

У Львові зніматимуть велике європейське кіно. З 7 серпня до 11 серпня у центрі міста проводитимуть зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського. Впродовж цих днів у Львові працюватиме близько 90 осіб знімальної групи, акторів, каскадерів із Польщі. Режисер стрічки — Борис Ланкош.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу