Кардинал з Ватикану освятить нову церкву у Львові

22:48 14 липня 2020 р.

Фото до новини

У літургії 18 липня візьме участь римо та греко-католицьке духовенство, а також представники православної церкви.

Кардинал Конрад Краєвський, що від імені Папи Франциска відповідає за благодійне служіння, освятить храм парафії і сімейного центру св. Йоана Павла ІІ, розташованого у південній частині Львова (Сокільники, Стрийська 6, зупинка після автовокзалу дорогою до Ашану). 

Захід відбудеться в суботу 18 липня 2020 року о 15:00. 

Кардинал Конрад відомий як опікун убогих Рима, відвідує вулиці і осередки біженців. Він особисто подбав про сім’ю, якій відімкнули світло через борги. Кардинал Конрад Краєвський був близьким співпрацівником, свідком життя і смерті св. Йоана Павла ІІ, супроводжував його під час літургій.

Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ перші роки розвивалась у приміщеннях УКУ. Вона відома завдяки організації таких подій, як “Римське Різдво”, вуличних концертів і активізаційних заходів для дітей, зокрема першого літнього християнського табору онлайн. Її настоятель служить людям у в’язниці та інфекційній лікарні.  Центр св. Йоана Павла ІІ, серцем якого є храм, розташований біля історичного місця візиту Папи Римського 2001 року, вважає своєю метою продовжувати стиль і навчання Святого.

У літургії 18 липня візьме участь римо та греко-католицьке духовенство, а також представники православної церкви.

Служба відбудеться з дотриманням карантинних норм, переважна кількість учасників молитиметься зовні храму. Організатори просять приходити в масках та займати визначені сидячі місця.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів