Із 20 жовтня у Львівській філармонії – «Тиждень музики Мирослава Скорика»

14:56 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Його присвячено 75-річному ювілею цього видатного композитора.

Львівська філармонія повідомляє, що з 20 до 27 жовтня у ній пройде цикл ювілейних авторських концертів Героя й Народного артиста України та лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Мирослава Скорика, присвячений 75-річчю видатного українського композитора. А розпочнеться тиждень його музики вечором, на якому пролунають вісім концертів цього маестро для скрипки з оркестром у виконанні восьми солістів, серед яких є й скрипалі, яким він присвятив свої концерти (№4 виконає Юрій Мазуркевич, №5 – Олег Каськів, №7 – Назарій Пилатюк, №8 – Катаріна Фейер).

Виступатимуть вони у супроводі Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», а диригуватиме їм автор. Натомість 22 жовтня у Львівській філармонії пролунають твори Мирослава Скорика з вкрапленнями джазу. Причому він не лише диригуватиме оркестром, а й сам виконає на фортепіано частину композицій.

23 жовтня звучатиме його хорова музика – у виконанні Галицького академічного камерного хору під керівництвом Василя Яциняка. А 24 жовтня камерний оркестр «Академія» виконає програму з транскрипцій Мирослава Скорика для камерного оркестру творів інших композиторів – Астора П'яццоли, Джорджа Гершвіна, Ейтора Вілла-Лобоса, Скотта Джопліна та інших.

Симфонічні та вокально-симфонічні твори маестро прозвучать 25 жовтня у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії та Державної заслуженої академічної хорової капели «Трембіта». А завершиться «Тиждень музики Мирослава Скорика» постановкою опери «Мойсей» у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької 27 жовтня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу