Інформбюлетені, замість газет, потрібні, хіба що, владі, – чиновник

20:45 2 лютого 2015 р.

З 27 комунальних газет Вінничини половина би погодилася стати інформаційними бюлетенями на умовах, що їх продовжуватимуть фінансувати.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Вінницею на тему: «Хто стане власниками комунальних ЗМІ після їхнього роздержавлення і як це позначиться на журналістських стандартах?» повідомив заступник голови ради редакторів комунальних ЗМІ Вінниччини Василь Бабій.

За його словами, коли така газета має тираж 1000-1200 екземплярів, то іншого шляху вижити для неї просто немає.

З ним не погодився його колега, депутат Вінницької обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань свободи слова Анатолій Жучинський. На його думку, краще об’єднати редакції кількох районів і зберегти журналістику, ніж робити звичайний бюлетень за допомогою ксерокса.

А голова Асоціації районної преси Львівщини Микола Іванців зауважив, що чиновник, який надає кошти з бюджету для підтримки газети, думає, що робить це з власної кишені, хоча це є кошти громади.

- Крім того, місцева громада має мати своє видання. Районна газета – це є бренд, який заслужив свою довіру роками діяльності. І ця газета та ці журналісти, які там працюють, мають авторитет у районі. Тому їх треба зберегти, - каже Микола Іванців.

Не бачить сенсу в інформаційних бюлетенях і директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ЛОДА Дмитро Посипанко.

- Давайте будемо відвертим: кому вони потрібні? Оприлюднення в друкованих ЗМІ нормативно-правових актів облдержадміністрації, чи райради, чи райадміністрації – це вимога закону. Фактично ця річ потрібна лише органам влади для того, щоб виконати закон. Я дуже сумніваюся, що мешканці Львівщини цікавляться рішеннями чи розпорядженнями голови районної державної адміністрації. Їм цікавіше прочитати про проблеми, які є в селі, що розташоване на території їхнього району. А тут вже потрібна журналістська робота, - каже чиновник.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу