Громадський простір на Сихові у Львові облаштують наступного року

11:30 26 жовтня 2018 р.


Фото: lviv.com

У міськраді запевнили: «Біля кінотеатру імені Олександра Довженка облаштують громадський простір за проектом, який переміг у Всеукраїнському відкритому архітектурному конкурсі».

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.  Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «Був проведений конкурс. Маємо переможця. Зараз відбувається оформлення документів. 12 жовтня було рішення виконавчого комітету, яке власне було потрібне, щоб можна було розробляти вже детальний проект та подавати його на експертизу, як того вимагає чинне законодавство. Маємо намір до весни всю цю підготовчу частину закінчити і з березня почати роботи».

А начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський розповів: «Рішенням виконавчого комітету управлінню архітектури та урбаністики надано функції замовника документації на основі конкурсу. Ми постараємося до весни все спроектувати, щоб наступного року якнайшвидше приступити до робіт».

Голова Сихівської районної адміністрації Галина Глядак поінформував: «Відтак, управління архітектури та урбаністики передасть Сихівській районній адміністрації проектно-кошторисну документацію, висновок експертної організації, висновки за результатами геологічно-розвідувальних та геодезично-розвідувальних робіт та інші вихідні дані для подальшої реалізації проекту капітального ремонту скверу біля кінотеатру імені Олександра Довженка у житловому масиві Сихів за об’єктом «Облаштування громадського простору на Сихові у Львові». Як тільки нам передадуть проект, будемо його втілювати. Переконана, що цей громадський простір буде окрасою нашого району».

«На початку березня 2018 року управління архітектури й урбаністики Львівської міської ради оголосило Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування громадського простору на Сихові. До 30 березня тривала реєстрація учасників, до 16 квітня учасники подавали конкурсні проекти, після чого 27 квітня журі підвело підсумки конкурсу та обрало переможця – творчий колектив з міста Львова у складі Маркіяна Максимюка, Наталі Мисак, Ігоря Максимюка, Володимира Палія, Соломії Галайко та Юрія Максимюка», – повідомили також у ЛМР.

Маркіян Максимюк розповів: «Наш проект базується на аналізі Сихова, ми знаємо добре цей район, бо самі є сихівчанами, і нашою метою було зберегти основні його характеристики. Сихів вважається зеленим районом, а також районом відкритих проглядних візуальних осей. І ми намагалися, щоб наш простір передусім залишався відкритим і в той же час зеленим. Але щоб ця зелень не була формальною чи декоративною, а щоб вона могла використовуватися. Це мабуть є основною характеристикою цього проекту, крім тих інших, які закладені на більш детальних рівнях цього проекту. Тобто родзинка проекту — це площа, яка є ландшафтною, яка не є прямою і не є бетонною».

«За задумом, площа буде поділена на 2 масштаби. Один з яких – це заглиблення, інший – класична площа. Заглиблення формує природнє середовище. Також на цій території буде створено фонтан у вигляді стійок, а також спроектовано безбар’єрні переходи, що сполучатимуть площу кінотеатру за допомогою пандусів. Архітектори передбачили облаштовування різних архітектурних форм, а також подали пропозицію про створення окремої смуги для громадського транспорту», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу