Громадські простори будуть на ще двох вулицях Львова

09:30 12 жовтня 2016 р.

Голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк сподівається, що облаштування громадського простору на вулиці Трильовського завершать за два тижні.

Як повідомили в середу, 12 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, на облаштування громадських просторів у Сихівському районі міста цього року передбачили в його бюджеті 4,190 млн. гривень. А в Сихівській районній адміністрації анонсували, що вже невдовзі розпочнуться роботи з облаштування громадського простору на вулиці Драгана, 10. 

Голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк розповіла: «Зараз виконуємо роботи по ремонту хідників. Також завершують другу чергу Скверу Гідності. Невдовзі будемо робити громадський простір на вулиці Драгана, 10. Думаю, за два тижні завершимо роботи з облаштування громадського простору на вулиці Трильовського».

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу