Гендиректор Львівського палацу мистецтв буде обраний конкурсною комісією

17:30 19 жовтня 2018 р.

Львівський палац мистецтв

Львівський палац мистецтв
Фото: wikimapia.org

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади генерального директора комунального закладу «Львівський палац мистецтв» на вулиці Коперника.

Про це повідомили в п’ятницю, 19 жовтня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Кваліфікаційні вимоги до кандидатів – повна вища освіта відповідного спрямування (магістр, спеціаліст), стаж роботи у сфері культури не менше 3 років;
володіння державною мовою, ділові і моральні якості, освітній і професійний рівень, що забезпечить виконання посадових обов’язків».

«Інші вимоги – післядипломна освіта в галузі управління, знання чинного законодавства: в галузі культури, нормативні акти, що регулюють культурно-освітню діяльність та організацію дозвілля, форми й методи організації роботи з населенням з урахуванням демографічних, вікових та соціальних особливостей, основ трудового законодавства, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, науковий ступінь доктора філософії (кандидат наук) чи доктора наук, знання сучасних методів господарювання та управління, володіння іноземною мовою й досвід розроблення чи участі у реалізації інвестиційних та грантових проектів», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

Більше подробиць опублікували на сайті Львівської облради..

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу