«Franko Art Fest» триватиме у Львові три дні

09:24 9 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 423


Фото: facebook.com/Franko-Art-Space

9-11 жовтня в стінах Львівського національного університету імені Івана Франка буде свято для студентів та працівників – «Franko Art Fest», до якого зможе долучитися уся мистецька спільнота Львова.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Franko Art Fest» присвячений одразу двом подіям – відкриттю «Franko Art Space» та Дню університету. «Franko Art Space» стане унікальним місце у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка, яке дозволить людям, які цікавляться та живуть мистецтвом, створювати сучасний культурний простір в університеті та місті».

«Частина подій буде присвячена в межах «Franko Art Fest» патрону університету – Іванові Франку. Реалізовується арт-проект Львівським університетом за підтримки Українського культурного фонду», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради та опублікували програму «Franko Art Fest» .

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 19 жовтня 2018 р.

Гендиректор Львівського палацу мистецтв буде обраний конкурсною комісією

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади генерального директора комунального закладу «Львівський палац мистецтв» на вулиці Коперника.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 471

14:45 19 жовтня 2018 р.

У Львові облаштують новий громадський простір

У зв’язку з відкриттям пам’ятного знака воїнам УГА на вулиці Польовій, виконком ЛМР вирішив надати Личаківській районній адміністрації дозвіл на здійснення закупівлі для облаштування громадського простору на Польовій, 29 способом укладення прямого договору.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 273

17:28 18 жовтня 2018 р.

У Львові відкриють XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

У четвер, 18 жовтня, о 18.30 у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» на проспекті Чорновола, 45г відбудеться показ фільму режисера Міли Турайлич «Зворотній бік усього», який відкриє XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA» у Львівській області.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 315