Флеш-моб об’єднає у Львові два молодіжні оркестри

10:10 26 липня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

У четвер, 26 липня, у Львові відбудеться унікальний флеш-моб «Музика єднає», в рамках міжнародного проекту «Поширення цінностей та знань через музику, побудова зв’язків та зміцнення громадянського суспільства».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Музичний флеш-моб об’єднає два молодіжні оркестри – Федеративний молодіжний оркестр Німеччини «BJO» та Молодіжний симфонічний оркестр України «YsOU». Концерти камерної музики за участі виконавців обох оркестрів розпочнуться паралельно у Домініканському соборі (храм Пресвятої Євхаристії на площі Музейній) і в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (майдан святого Івана Павла II – папи Римського) 26 липня о 19.30. У програмі камерних концертів прозвучать твори як відомих класиків (В. А. Моцарта та Ф. Мендельсона), так і унікальні композиції, які ще ніколи не звучали в Україні (Ф. Гласса, Е. Кріспо, А. Кона)».

«26 липня, о 18.00 в «Urban бібліотеці» на вулиці Устияновича розпочнеться відкрита дискусія за участі директора департаменту розвитку ЛМР Наталії Бунди, керівників оркестрів З. Лентц («BJO»), О. Линів (засновниці та арт-директора «YsOU») та І. Вакуліної (директорки YsOU). Тема дискусії – роль мистецтва і, зокрема, музики у змінах в громадянському суспільстві, важливість молодіжних мистецьких формацій та роль мистецтва в міжнаціональному спілкуванні», – поінформували також у міськраді.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу