Фінансову підтримку з міського бюджету Львова отримають 36 соціально-культурних проектів

18:00 8 травня 2015 р.


Фото: profidom.com.ua

Сьогодні, 8 травня, виконком ЛМР погодив рішення про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету, й суми дофінансування відповідних проектів.

Начальник управління «Секретаріат ради» розповів Любомир Зубач розповів: «Пропонується підтримати 36 проектів, з них по галузі культури – 14, соціальний захист – 7, розвиток громадянського суспільства – 9, робота з молоддю та сім’ями – 5, туризм – 1. Варто зазначити, що на сьогоднішній день заборгованостей по виплатах за минулий рік у нас нема». 

Конкурс соціально-культурних проектів був оголошений 10 лютого 2015 року і тривав до 10 березня 2015 року. За результатами даного конкурсу до Львівської міської ради було надіслано 89 проектів громадських організацій Львова на загальну суму 2 374 366 грн. Подані на конкурс проекти були розглянуті на засіданнях конкурсних комісій, а підсумком її роботи стало затвердження рейтингів соціально-культурних проектів по галузях.

За результатами роботи конкурсних комісій було відібрано 36 кращих соціально-культурних проекти громадських організацій із загальною сумою фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова – 620 334 грн. Зокрема, в галузі культури – 14 проектів на суму 263 620 грн, у галузі соціального захисту – сім проектів на суму 100 000 грн, у галузі розвитку громадянського суспільства – дев’ять проектів на суму 143 970 грн, у галузі робота з молоддю та сім’ями, фізична культура та спорт» – п’ять проектів на суму 87 744 грн, у галузі туризму –  один проект на суму 25 000 грн. 

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу