Фестиваль «Зашків-2016» прокладе 2,5 км дороги, – координатор

15:16 19 травня 2016 р.

Організатори фестивалю

Організатори фестивалю
Фото: Львівський прес-клуб

З 17 до 19 червня 2016 року в селі Зашків Жовківського району Львівської області відбудеться десятий, ювілейний, молодіжний фестиваль.

Про це сьогодні, 19 травня, під час прес-конференція на тему:

«Заходи з нагоди 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця. Молодіжний фестиваль «Зашків-2016», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив громадський діяч, координатор громадського організаційного комітету фестивалю «Зашків-2016»  Роман Брезіцький. 

- Фестиваль переслідує світоглядно-виховну мету. Програма передбачає заходи: від військових навчань до інтелектуального блоку панельних дискусій, - каже він

За словами координатора, під час фестивалю відбудуться велозабіг, біговий марафон, бізнес-лекції та відпочинково-спортивні розваги. 

Він стверджує, що фестиваль «Зашків-2016» не буде таким, якими є традиційні фестивалі – з музикою, народними гуляннями та іншими фестивальними атрибутами. 

-  Хоча ми цілком розуміємо, що музика мусить бути. Тому ми запросили до участі ті гурти, які підтримують українську ідею та їздять з виступами в зону АТО. Це  - «Філоет», «Антитіла», «От вінта», «Козак систем», «Мері» та «Тінь сонця». Але ми не хочемо, щоби пісня була основним мотиватором  для молоді приїхати туди, -  каже Брезіцький.

За його словами, від проведення фестивалю виграють і місцеві мешканці.  Тому що тут буде прокладено 2,5 км нового дорожнього полотна. 

- Ви навіть не уявляєте, що таке для села прокладення нової дороги. Така подія може бути раз в житті, - наголошує Роман Брезіцький.

Також в селі під’єднають водопровідні мережі до водогону, побудують спортивний майданчик зі штучним покриттям та відреставрують кілька старих хат, які ще збереглися і пам’ятають дитинство Євгена Коновальця. 

Як стверджує комендант фестивалю «Зашків-2016» Андрій Пшик, будь-який продаж та вживання алкоголю буде заборонено. Також він просить утриматися від паління цигарок на фестивальному полі. 

- Оскільки цього року ми очікуємо великий наплив гостей. То й охорона буде більш масштабнішою – із залученням поліції та громадських організацій.

Він також пообіцяв, що буде влаштовано паркінг. 

За словами начальника відділу молодіжної політики ЛОДА Андрія Ковальського, в день народження Євгена Коновальця, 14 червня, в Зашкові розпочнеться молодіжне патріотичне таборування. 16 червня у Львові відбудеться форум молодіжних організацій імені Євгена Коновальця. 

Вхід на всі заходи фестивалю – безкоштовний. 

Більше інформації можна отримати на сайті http://zashkiv.com.ua/


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:09 14 січня 2022 р.

На площі Ринок освятять 1500 літрів води

На свято Богоявлення 19 січня на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви запрошують усіх мешканців та гостей Львова, які зможуть взяти додому освячену воду. Початок о 13:30.

Рубрика: Культура

15:30 13 січня 2022 р.

Виставку з нотками порнографії у Львівському мистецькому центрі публічно обговорять

Завтра, 14 січня, у Львівському мистецькому центрі шукатимуть межу дозволеного ненормативного контенту тілесного характеру. До такого пошуку муніципальний заклад змусила критична реакція соціальних мереж на вульгарну фотовиставку.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу