Фабрика Миколая відсилає пожертви «Євромайдану Львів», а той – їй.

16:00 21 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: novostimira.com.ua

«А тим дядькам, що в телевізорі», нічого не зичать, бо «вони були нечемні, й у них усе є».

«Святий Миколаю, принеси мамі й татові здоров'я, мені – ляльку Барбі в рожевому платті. А тим дядькам, що в телевізорі, нічого не неси. Тато каже, вони були нечемні, й у них усе є», – зачитує листа до Святого Миколая волонтерка Анастасія. Його написала 8-річна львів'янка Аня.

З початку місяця на фабриці Святого Миколая в центрі Львова збирають подарунки. 19 грудня півтисячі волонтерів розносили солодощі та подарунки по домівках багатодітних і незаможних родин.

Повідомляючи про це в сьогодні, 21 грудня, в «Gazeta.ua», журналіст Ольга Швед додає:

«Щороку допомагаю організаторам. Купую книжки і ляльки, поширюю інформацію, прошу допомоги у друзів і бізнесменів. На роботі зібрала мішок дитячих іграшок, знайомі скинулися грішми.

Накупила кольорових олівців і зошитів, зубних щіток і паст із полуничкою та яблуком. У неділю несу величезну картату сумку з іграшками і подарунками на фабрику Миколая. Кілька разів зупиняюся, відпочиваю. 

Помічники Святого Миколая сортують по відділах мої подарунки. Передаю волонтерці зібрані 500 гривень.

«Ви знаєте, – мне в руках гроші дівчина, – нам іграшок і канцелярії вистачає. А гроші занесіть на львівський євромайдан. Їм вони більше треба, продуктів хай куплять».

Через 10 хвилин я вже на площі біля пам'ятника Шевченку. У штабі євромайдану кидаю гривні в запечатану скриньку. Оголошую, що це – пожертва від фабрики Миколая. Дівчата дякують, а хлопці йдуть у намет. Повертаються з ящиком мандаринів і яблук та з великим пакунком із новенькими зубними щітками і пастами.

«То для дітей, – пакують у мою картату сумку. – Скажете, від ЄвроМиколая подарунки».

Як інформував «ЩЛ», у Львові запрацювала «Фабрика святого Миколая».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів