Естафета миру об’єднала у Львові дітей усіх областей України

17:40 1 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У четвер 1 червня, на площі Святого Юра у Львові стартував естафетою «Мистецькою хвилею миру дітей України та світу» другий етап ХV Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

Перед початком мистецькою хвилі митрополит Львівський Ігор (Возьняк) відправив у соборі святого Юра благословенний молебень за дар життя дітей та мир в Україні. Після цього естафета миру пройшла від площі Святого Юра вулицями міста до Львівського національного академічного театру оперу та балету імені Соломії Крушельницької, де розпочалась святкова академія до Дня захисту дітей. Під час неї юні митці просто на сцені створювали власні полотна.

У межах ХV ювілейного Міжнародного конкурсу 20-х найкращих учасників нагородили «золотими мольбертами». Двом найталановитішим подарували путівки у Діснейленд (США).

Про це повідомили сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію Державних й місцевих освітніх та культурних програм і проводиться у межах Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» з метою творчого спілкування талановитих дітей та молоді, розвитку творчого потенціалу особистості, художньо-естетичного вишколу та розкриття здібностей на пленерах й арт класах».

dailylviv.com

До теми

17:37 25 липня 2021 р.

Фонтан із бобрами й левом, кімната кохання: чим Львівське Опілля дивує туристів

У місті Бібрка у лютому відкрито офіс гостинності в будівлі колишнього товариства «Сокіл», у травні розпочався туристичний сезон у Свірзькому замку (багато десятиліть був замкнений), а з червня працює локація з полями квітів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу