Директор Львівської опери відмовив у безкоштовному концерті для дітей бійців АТО

10:25 26 квітня 2016 р.

Генеральний директор Львівського національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької та екс-депутат Львівської міської ради від «Партії регіонів» Тадей Едер

Генеральний директор Львівського національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької та екс-депутат Львівської міської ради від «Партії регіонів» Тадей Едер
Фото: vgolos.com.ua

Як повідомив диригент Мирон Юсипович, «Едер зациклився на грошах, і все тут».

Директор Львівського оперного театру Тадей Едер відмовив у проведенні в театрі благодійної акції для дітей бійців, які загинули в зоні АТО. Про це польське видання «Wschodnik.pl» повідомило з посиланням на диригента театру, одного з організаторів проекту Мирона Юсиповича, який розповів:

«У рамках українсько-польського проекту артисти Львівської опери здійснили тур містами Польщі. Спільно з польськими партнерами було вирішено гроші з двох концертів, включно з гонорарами артистів це орієнтовно 10 тисяч євро, передати дітям бійців, які загинули на війні.

Після церемонії, яка повинна відбутися в Дзеркальному залі театру, планували показати сім'ям АТОшників концерт, який ми возили в Польщу. Звісно, безкоштовно. Однак директору нашого театру така ідея не припала до душі.

Тадей Едер почав вимагати гроші за проведення вшанування. Директор сказав, що театр – державна установа і повинен заробляти. Отже, захотів за проведення акції 30 тисяч гривень.

Не допомогло навіть втручання представників міської влади. Едер зациклився на грошах, і все тут. Це просто скандал. Таке не вкладається в жодні рамки. Директор особисто може не любити диригента Юсиповича, але тут – діти героїв».

Незважаючи на це, українські артисти та їхні польські партнери все-таки відзначать дітей. Спеціально для цього до Львова приїжджає польський партнер проекту – представник артистичної агенції «Iva-art» Яцек Радольський. Орієнтовно, вшанування має відбутися 26 квітня в Львівській міськраді.

Мирон Юсипович розповів також: «Польська сторона вирішила продовжити проект допомоги дітям учасників АТО. Зараз наші польські колеги готують проект «Діти Польщі – дітям України». Польські діти будуть ставити спектаклі, зокрема в навчальних закладах, і продаватимуть на них квитки. З кожного квитка певна сума буде йти на потреби дітей українських бійців».

Про це повідомили у польському виданні «Wschodnik.pl».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів