«Дударик» запросив львів’ян на безкоштовні виступи

10:30 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

17 жовтня Державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» відзначатиме своє 48-ліття.

Про це повідомили в середу, 16 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «17 жовтня 1971 року відбулася перша репетиція хору «Дударик».  Капелу засновував Микола Кацал за сприяння Українського музичного товариства у Львові, яку успішно провадив впродовж 44 років».

«У 1989 році завдяки його старанням було створено першу в Україні хорову школу. Спеціально для неї влада міста передала приміщення колишнього міського шпиталю Св. Лазаря. А перспективою найближчих років є створення на базі хорової капели та хорової школи – Національного центру хорової культури України», – поінформували також у міськраді.

«За цей час капела заспівала понад 10 тисяч творів у близько 4000 концертах, взяла участь у 500 літургіях, побувала із концертами у 20 країнах світу. Хорова капела співає з найвидатнішими світовими оркестрами, солістами та диригентами, у найпрестижніших концертних залах України і світу. «Дударик» є культурним амбасадором України у світі, а також співочим символом та улюбленцем Львова», – розповіли також у міськраді.

«З нагоди своїх уродин 17 жовтня «Дударик» привітає львів’ян і гостей міста приємними мистецькими заходами: У Домініканському соборі – о 17:00, на площі Ринок – 0 17:30, біля пам’ятника Тарасу Шевченкові – о 18:00», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми