Дружина Президента України відзначила у Львові лауреатів Міжнародного конкурсу (відео)

18:00 23 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У вівторок, 23 червня, у Національному університеті «Львівська політехніка» за участі дружини Президента України, голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенка Марини Порошенко відбулася церемонія нагородження лауреатів Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…».

Організатором є Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та норвезько-українська громадська організація «Maidan Norway». На конкурс його учасники упродовж півроку подали понад 7 тисяч робіт з усіх регіонів України, в тому числі з окупованих територій, а також із Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії і Франції.

Міжнародне авторитетне журі обрало 20 лауреатів і 120 дипломантів Конкурсу, а також визначило 118 кращих конкурсних мистецький робіт. Марина Порошенко зазначила:

«Сьогодні Україна як ніколи потребує єднання, як всередині, так і за її межами. Завдяки таким конкурсам у молоді складається спільне розуміння основних принципів: мир, свобода, держава, свобода, майбутнє.

Україну майбутнього будуватимуть наші діти, а діти – їх однолітки з усього світу – будуть її сприймати. І вже зараз вони повинні розмовляти однією мовою.

Діти, які взяли участь у конкурсі з усіх куточків України, виклали свої думки, емоції, враження щодо історії, яка твориться на їхніх очах. Сподіваюся, що ініціатива буде розвиватися і стане традицією».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, вітаючи учасників дитячого конкурсу, побажав, щоби цей конкурс став їхньою першою сходинкою у майбутніх звершеннях. Він також зазначив: «Будьте горді, що ви українці. Нехай пишаються вами ваші батьки, адже найбільше щастя для батьків – це коли їхні діти стають успішними та найкращими. Пам'ятайте: тільки тут, у незалежній Україні, ви можете реалізувати себе, можете стати успішними людьми і визнаними у всьому світі. Тільки ваша держава дасть вам можливість успіху».

На подію також запросили військовослужбоців із 80-ї аеромобільної бригади, які приїхали у відпустку зі зони проведення АТО. Їм подарували книжки «Життя – Тобі…», до яких увійшли кращі конкурсні роботи.

Окрім цього, під час заходу відбулося відкриття виставки малюнків учасників конкурсу та презентація інтерактивної карти та інфографіки Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…». Про це повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми