Друга «Ніч у Львові» зібрала майже сім тисяч відвідувачів (відео)

16:35 16 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в неділю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні з 20.00 можна взяти участь в екскурсії чудотворними іконами Львова «Дорога духу і добра» та відвідати Святоуспенську церкву Української автокефальної православної церкви, церкву св. Андрія, кафедральний собор Успення Пресвятої Діви Марії, Вірменський собор Успення Пресвятої Богородиці, церкву Пресвятої Євхаристії.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 16 листопада, «Щоденному Львову», що друга «Ніч у Львові» зібрала майже сім тисяч відвідувачів. У повідомленні також зазначено:

«Загалом протягом 3 ночей організатори очікують більше 20 тисяч осіб. Сьогодні з 20.00 години можна взяти участь в екскурсії чудотворними іконами Львова «Дорога духу і добра» та відвідати Святоуспенську церкву Української автокефальної православної церкви, церкву св. Андрія, кафедральний собор Успення Пресвятої Діви Марії, Вірменський собор Успення Пресвятої Богородиці, церкву Пресвятої Євхаристії. Паралельно з цією подією о восьмій годині у Вірменському соборі можна послухати вірменські духовні співи також для відвідувачів буде проводитись екскурсія Собором. 

З 21.00 до 23.00 у Кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці відбудуться духовні співи – реквієм, а також нічні екскурсії. Камерний оркестр «Віртуози Львова» о 22.00 годині проведе вечір класичної музики у Соборі Св. Юра.  Ці та інші заходи чекатимуть відвідувачів проекту «Ніч у Львові».

Програма заходів доступна на сайті: http://lviv.travel. Окрім цього організатори проекту створили мобільний додаток «Ніч у Львові», який можна завантажити на Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.nt.nightsinlviv&hl=ua

Зорієнтуватися в різноманітті заходів і не пропустити цікавого відвідувачам фестивалю допоможуть 80 волонтерів – в них можна буде отримати програму заходів і карту міста.  Нагадаємо, що протягом трьох ночей фестивалю рух громадського транспорту буде продовжено. Відтак, транспорт курсуватиме по своїх маршрутах до 00.30.


Відео: прес-служба Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

14:24 9 серпня 2022 р.

Храм у Солонці освятив Митрополит Епіфаній і ще 100 священнослужителів

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу