11-та «Ніч у Львові» зібрала 33 тисячі відвідувачів, – ЛМР (відео, оновлено)

15:00 18 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Завершилася 11-та «Ніч у Львові» вчора о 22:30 у палаці мистецтв проектом «Тіні забутих предків. Виставка», в рамках якого відбулася кураторська екскурсія Павла Гудімова.

«З 15 до 17 липня у Львові проходив традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Багато місць було вперше відкрито для загалу. Загалом упродовж трьох ночей локації відвідали 33 тисячі осіб.

У п’ятницю, 15 липня, о 19:00 на площі Ринок відбулося відкриття ХІ фестивалю «Ніч у Львові Organ Open Air». А завершилася 11 «Ніч у Львові» вчора о 22:30 у Львівському палаці мистецтв проектом «Тіні забутих предків. Виставка», в рамках якого відбулася кураторська екскурсія Павла Гудімова».

Раніше у прес-службі міськради розповіли: «Друга ніч фестивалю зібрала близько 15 тисяч відвідувачів. Вчорашня «Ніч у Львові» завершилася світловим маппінг-шоу, на фасаді ресторану «Atlas» на площі Ринок, 45. Глядачі мали змогу спостерігати за казкою, у якій були зображені  дракон, привид та інші зображення».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу