До Львова запросили спільно святкувати Великдень 250 молодих людей зі сходу й півдня України

15:12 18 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 10-13 квітня Студентське братство Українського Католицького Університету вже вп’яте проведе акцію «Великдень Разом».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 18 березня, «Щоденному Львову»:

«10-13 квітня Студентське братство Українського Католицького Університету вже вп’яте проведе акцію «Великдень Разом». Метою акції є знайомство студентів та гостей із Півдня та Сходу України з традиціями святкування Великодня у Львові.

Цього року учасниками акції стануть 250 молодих людей. До участі в акції запрошують молодих людей зі східних та південних областей України, які хочуть святкувати «Великдень Разом» у Львові.

Також запрошують львів’ян прийняти гостей у свої домівки, адже де ще можна краще відчути атмосферу свята, як не у сімейному колі. Організатори запрошують долучатись до акції волонтерів. Координатор проекту «Великдень разом», голова Студентського братства УКУ Віра Тимків розповіла також:

«Цьогоріч ми плануємо прийняти 250 людей. Акцентуємо на Крим і Схід України: Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ. Сподіваємося, що будуть гості з Донецька. На цей момент вже є заявки з Мінська і однієї дівчинки з Санкт-Петербурга.

Вікова категорія учасників – від 18 до 25. Умовою акції є повноліття учасників, оскільки люди будуть 4 дні у чужому місті. Ми повністю оплачуємо проживання у Львові. Протягом чотирьох днів вони будуть відвідувати культурні місця Львова, ознайомлюватися з традиціями з цікавими лекторами. Гарним буде день у Шевченківському гаю. 

Ми акцентуємо на тому, щоб львів’яни запрошували учасників до себе в гості і зголошувалися брати їх у сім’ї. Бо по-справжньому відчути Великдень у Львові можна тільки в сім’ї. Затишок, домашня атмосфера свята дуже подобаються нашим учасникам.  Тим людям, яких львів’яни не візьмуть у сім’ї, ми забезпечуємо життя в хостелах. Сім’ї, які хочуть зголоситися, мають заповнити анкету на сайті: http://www.velykden.org.ua/. 

Багато учасників з попередніх років пише, що хочуть приїхати і цьогоріч. За ці п'ять років акція вже має певне коло, яке ділиться між собою знаннями про «Великдень разом». Є певна група людей, які нас рекомендують».

Своєю чергою, координатор проекту «Великдень разом», член Студентського братства УКУ Юрій Сосновцев, зазначив: «Загалом, акція проводиться вже вп’яте. За попередні чотири рази до нас долучилося близько 1500 молодих людей зі східних і центральних областей України».

Натомість голова відділу рекрутингу і студентської кар'єри Українського Католицького Університету, о. Павло Худ, розповів:

«Ми створюємо для молодих людей можливість зібратися і приїхати до Львова. В цілому, є запит на те, щоб їхати до Львова.

У рамках акції «Зі Сходу на Захід», минулих вихідних ми приймали гостей із Запоріжжя і Криму. За останні п’ять місяців у Львові побувало близько тисячі студентів і старшокласників зі Сходу та Півдня України: Миколаїв, Донецьк, Луганськ, Херсон, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків. За два місяці ще мають приїхати студенти і старшокласники з Одеси і області. 

Є велика потреба в тому, щоб люди подорожували країною, і принаймні дві речі, які цьому перешкоджають: вартість подорожі і транспортна логістика. Тим не менше, молоді люди хочуть їхати і хочуть знайомитися.

Думаю, що після подорожі зі Сходу і Півдня на Захід, має також запрацювати логістика подорожей із Заходу на Південь і Північ. Нам не вистачає спілкування не тільки тут, але й там. Нам потрібно будувати мости: ненадумані, прості, щирі, безпосередні.

Тому акція «Великдень разом» - це частина будування мостів. Важливо, щоби цю естафету від Українського католицького університету перейняли й інші громадські, освітні, культурні середовища». 

«Великдень разом» - це прекрасна можливість познайомитись з цікавими людьми, знайти нових друзів, показати гостям Великодній Львів. Під час перебування у Львові гості матимуть можливість познайомитись із самобутньою культурою міста, відвідати історичні пам’ятки, дізнатись про особливості святкування Великодня на Галичині, спробувати свої сили у розписі писанок, відвідати Великодні забави та поспівати гаївки у Шевченківському гаю.

В часі останніх подій в Україні особливо важливо знаходити якомога більше речей, які б об’єднували людей з різних куточків країни. Великдень – свято Божого Воскресіння, час подяки, прощення та віри в добро. Проведення акції цього року є, як ніколи, важливим.

Контактна особа: Тимків Віра, тел. 066 656 86 12, velykdenrazom@gmail.com».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу