До Львова повернулася унікальна ікона «Терапевт»

10:30 8 листопада 2016 р.


Фото: velychlviv.com

Для того, щоб «запросити» ікону до себе, парафіяни можуть звертатися в Духовно-психологічну порадню, що діє у храмі Миколая Чарнецького на Голоско.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 8 листопада, що до Львова з Єрусалиму прибула унікальна святиня – Ікона Господа нашого Ісуса Христа, яку називають «Терапевтом» («Цілителем») душ і тіл людських. Ідея написати таку ікону виникла у парафіян храму Миколая Чарнецького УГКЦ на Голоско, які відвідують Групу духовно-психологічної підтримки важкохворих, що діє при парафії і яку провадить отець Тихон Кульбака.

Отрмавши від Бога домогу у подоланні хвороби, на знак вдячності Богу і з бажанням, щоб якнайбільше парафіян так само отримали від Господа підтримку, ці люди  доклали коштів до створення такої ікони та її паломництво на Святу Землю. Ікона була освячена під час паломництва до Гробу Господнього, в Храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі, і в неї була вкладена часточка каменю Господнього Гробу, адже саме тепер там відбувається реставрація Кувуклії і була можливість діткнути ікону до автентичного каменю, на якому перебувало Тіло Ісуса Христа після Його смерті, на якому Він воскрес. 

Добрі друзі парафії з Єрусалиму передали маленьку часточку цього каменю для благословення всім важкохворим. З ініціативи фундаторів ікони, вона буде мандрувати Львовом, відвідуючи парафіян, які потребують такої підтримки.

Усі охочі зможуть «запросити» цю ікону до себе додому або в лікарню до людей, які потребують підтримки у подоланні будь-яких душевних та тілесних хвороб. Вже сьогодні ікона буде у першому домі тих, які потребують.

Для того, щоб «запросити» ікону до себе, парафіяни можуть звертатися в Духовно-психологічну порадню, що діє у храмі Миколая Чарнецького на Голоско з 10:00 до 17:00, крім суботи, неділі та свят. Графік відвідин формується у відповідності до загальної черги.

dailylviv.com

До теми

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

18:04 29 липня 2021 р.

ВВ, Василь Зінкевич, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза: Славське готується до музичного гастрофестивалю

31 серпня - 1 липня Славське фестивалить. Буде українська музика 70-х та сучасні хіти. Хедлайнери головної сцени на Співочому полі - ВВ, Іво Бобул, Степан Гіга, ВІА Кобза.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу