Дні Львова в Кракові повністю представлені кримськотатарською культурною програмою

23:51 20 червня 2015 р.

  • 1


Фото: krymr.org

Львів зараз фактично стає центром розвитку кримськотатарської культури.

Представник організації «КрымSOS» у Львові Алім Алієв повідомив сьогодні, 20 червня: «Цього року дні Львова в Кракові повністю представлені кримськотатарської культурною програмою: майстер-класами з кераміки і гончарства, розпису хною, малюванням технікою «батік», виступами танцюристів ансамблю «Qirim», і етно-джазовим концертом Ельвіри Саріхаліл і тріо Усеіна Бекірова. Львів зараз фактично стає центром розвитку кримськотатарської культури, тому що у себе на батьківщині – в Криму, сьогодні практично неможливо зробити». 

Організаторами заходу виступають Львівський і Краківський міськради, ініціатива «КрымSOS», кримськотатарський культурний центр «Кримський будинок у Львові». А на початку червня фестиваль кримськотатарської культури і мистецтва відбувся в Гданську. Його жителі могли познайомитися з культурою і мистецтвом кримськотатарського народу.

У рамках фестивалю виступали кримськотатарські співаки, виконували національні танці, також були представлені гончарні та ювелірні вироби. Про це повідомили сьогодні, 20 червня, на сайті «Крим. Реалії».

dailylviv.com

Коментарі(1)

львів`янка

00:05 21 червня 2015 р.

Відповісти

То ж тре було до такого додуматися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Напевно до-о-о-овго думали!!!!!!!!!! - Щоб бува краков`яки не подумали, що Lwow юж татарський...

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу