Для реставрації стінопису Гарнізонного храму Львова потрібні 11 мільйонів гривень

15:20 15 червня 2017 р.


Фото: kapelanstvo.info

Капелани анонсували: «Прізвище та ім'я меценатів, які зробили пожертву від 500.000 гривень, будуть написані у стінописі храму!».

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, 11 завершується перший етап реставрації стелі над вівтарем (консервація та реставрація стінопису, 325 квадратних метрів). Наступний етап реставраційних робіт розпочнеться у 2018 році й, в залежності від пошуку фінансів, триватиме до 2022-го.

Для завершення реставрації стінопису потрібно зібрати 11 мільйонів гривень. Наразі реставраційні роботи відбувається за кошти парафіян храму, поодиноких меценатів та міністерства культури та національної спадщини республіки Польща.

Ці фрески – справді витвір мистецтва. Зокрема, у куполі зображено представлення апостола Павла народам. Тому намальовано карту світу, якою її собі уявляли на той час, а навколо – різні народи і тварини.

«Тут є слон з арабами, африканець, індіанці, а з іншого боку – верблюд і лев. Ці тварини є персоніфікаціями різних континентів», – повідомивзапевнив

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також анонсували: «Прізвище та ім'я меценатів, які зробили пожертву від 500.000 гривень, будуть написані у стінописі храму!».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу