Для реставрації стінопису Гарнізонного храму Львова потрібні 11 мільйонів гривень

15:20 15 червня 2017 р.


Фото: kapelanstvo.info

Капелани анонсували: «Прізвище та ім'я меценатів, які зробили пожертву від 500.000 гривень, будуть написані у стінописі храму!».

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, 11 завершується перший етап реставрації стелі над вівтарем (консервація та реставрація стінопису, 325 квадратних метрів). Наступний етап реставраційних робіт розпочнеться у 2018 році й, в залежності від пошуку фінансів, триватиме до 2022-го.

Для завершення реставрації стінопису потрібно зібрати 11 мільйонів гривень. Наразі реставраційні роботи відбувається за кошти парафіян храму, поодиноких меценатів та міністерства культури та національної спадщини республіки Польща.

Ці фрески – справді витвір мистецтва. Зокрема, у куполі зображено представлення апостола Павла народам. Тому намальовано карту світу, якою її собі уявляли на той час, а навколо – різні народи і тварини.

«Тут є слон з арабами, африканець, індіанці, а з іншого боку – верблюд і лев. Ці тварини є персоніфікаціями різних континентів», – повідомивзапевнив

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також анонсували: «Прізвище та ім'я меценатів, які зробили пожертву від 500.000 гривень, будуть написані у стінописі храму!».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу