У Львові започаткували духовні екскурсії для школярів до собору святого Юра й крипти Митрополита Андрея (оновлено)

16:05 6 листопада 2014 р.

  • 0


Фото: velychlviv.com

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, учні 16-ти загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів відвідають Собор св. Юра впродовж I семестру, інших районів міста – впродовж II семестру.

У прес-службі міської ради повідомили у четвер «Щоденному Львову», що впродовж року митрополита Андрея Шептицького, який проголосила Українська греко-католицька церква, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проводитимуть духовні екскурсії Собором Святого Юра та криптою митрополита Андрея. У повідомленні також конкретизують:

«Екскурсії, які проводитиме сестра Володимира, відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер, по 2 екскурсії на день. Екскурсії з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького започаткувало управління освіти Львівської міської ради, спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ, в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8-9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району. Надалі впродовж I семестру учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів Львова відвідають Собор св. Юра, а учні навчальних закладів інших районів міста – протягом II семестру 2014-2015 н. р.

Під час екскурсії учні дізнаються більше про життєвий шлях митрополита Андрея, ознайомляться з історією Собору св. Юра та візьмуть участь у спільній молитві у крипті храму. Нагадаємо, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Богослужіння в Соборі св. Юра у день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням відвідати крипту, в якій спочиває Митрополит Андрей Шептицький. Детальніше – за посиланням: velychlviv.com». 

Натомість інтернет-портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України» розповів сьогодні, 6 листопада:

Упродовж проголошеного Українською греко-католицькою церквою року Митрополита Андрея Шептицького, який розпочався з листопада, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проведуть духовні екскурсій до Собору Святого Юра та крипти Митрополита Андрея. Екскурсії відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер (по два щодня).

Започаткували екскурсії з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького управління освіти Львівської міської ради спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова». Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8-9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району.

Надалі впродовж I семестру учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів Львова відвідають Собор св. Юра, а учні навчальних закладів інших районів міста – впродовж II семестру навчального року. Під час екскурсії учні дізнаються більше про життєвий шлях Митрополита Андрея, ознайомляться з історією Собору св. Юра та візьмуть участь у спільній молитві у крипті храму.

Нагадаємо, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Богослужіння в Соборі св. Юра у день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням відвідати крипту, в якій спочиває Митрополит Андрей Шептицький. Про це повідомляє сьогодні, 6 листопада інтернет-портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура