У Львові започаткували духовні екскурсії для школярів до собору святого Юра й крипти Митрополита Андрея (оновлено)

16:05 6 листопада 2014 р.


Фото: velychlviv.com

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, учні 16-ти загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів відвідають Собор св. Юра впродовж I семестру, інших районів міста – впродовж II семестру.

У прес-службі міської ради повідомили у четвер «Щоденному Львову», що впродовж року митрополита Андрея Шептицького, який проголосила Українська греко-католицька церква, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проводитимуть духовні екскурсії Собором Святого Юра та криптою митрополита Андрея. У повідомленні також конкретизують:

«Екскурсії, які проводитиме сестра Володимира, відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер, по 2 екскурсії на день. Екскурсії з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького започаткувало управління освіти Львівської міської ради, спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ, в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8-9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району. Надалі впродовж I семестру учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів Львова відвідають Собор св. Юра, а учні навчальних закладів інших районів міста – протягом II семестру 2014-2015 н. р.

Під час екскурсії учні дізнаються більше про життєвий шлях митрополита Андрея, ознайомляться з історією Собору св. Юра та візьмуть участь у спільній молитві у крипті храму. Нагадаємо, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Богослужіння в Соборі св. Юра у день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням відвідати крипту, в якій спочиває Митрополит Андрей Шептицький. Детальніше – за посиланням: velychlviv.com». 

Натомість інтернет-портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України» розповів сьогодні, 6 листопада:

Упродовж проголошеного Українською греко-католицькою церквою року Митрополита Андрея Шептицького, який розпочався з листопада, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова проведуть духовні екскурсій до Собору Святого Юра та крипти Митрополита Андрея. Екскурсії відбуватимуться двічі на тиждень: у вівторок та четвер (по два щодня).

Започаткували екскурсії з нагоди відзначення 150-ої річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького управління освіти Львівської міської ради спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова». Перша духовна екскурсія відбулася 4 листопада для учнів 8-9 класів двох загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району.

Надалі впродовж I семестру учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів Галицького та Залізничного районів Львова відвідають Собор св. Юра, а учні навчальних закладів інших районів міста – впродовж II семестру навчального року. Під час екскурсії учні дізнаються більше про життєвий шлях Митрополита Андрея, ознайомляться з історією Собору св. Юра та візьмуть участь у спільній молитві у крипті храму.

Нагадаємо, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Богослужіння в Соборі св. Юра у день 70-их роковин смерті Митрополита звернувся до всього українського народу з проханням відвідати крипту, в якій спочиває Митрополит Андрей Шептицький. Про це повідомляє сьогодні, 6 листопада інтернет-портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

dailylviv.com

До теми

14:24 9 серпня 2022 р.

Храм у Солонці освятив Митрополит Епіфаній і ще 100 священнослужителів

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Рубрика: Культура

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу