Дівчата з фрік-кабаре «Dakh Daughters» закликали львів’ян не відвертатися від біженців з Донбасу (відео)

14:35 5 листопада 2014 р.


Фото: Ольга Швед / «Газета по-українськи»

Квитки на концерт фрік-кабаре «Dakh Daughters» у Національному драматичному театру імені Марії Заньковецької були продані за тиждень до нього.

4 листопада у Львові на сцені Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької вдруге за півроку виступили дівчата із фрік-кабаре «Dakh Daughters». «На виступ квитки усі були продані за тиждень до початку, тож ми плануємо організувати додатковий концерт – 17 грудня», – каже організатор гастролей Святослав Роман.

Концерт у Львові затримали на 40 хвилин. Виступ фрік-кабаре розпочало піснею «Donbass». Нею і закінчили на біс свій майже тригодинний виступ.

Дівчата на сцені кілька разів перевдягалися, змінювали образи, танцювали та жестикулювали. Шоу доповнював відеоряд на великому екрані із нарізками фотографій та відео.

У програму увійшли старі та нові хіти гурту – «Візьми» на слова Сергія Жадана, «If» Редьярда Кіплінга, «Гамлет-машина» Ганса Мюллера, «Моє море», «Ганнуся». Вперше заспівали пісню про біженців із Сходу.

В перерві між піснями дівчата зверталися до публіки із закликами не відвертатися від біженців із Донбасу, підтримувати їх, бо це наша земля і наші люди. Зі Львова «Dakh Daughters» почали свій тур обласними центрами Західної України. Після міста Лева у їхньому графіку – Чернівці (6 листопада), Тернопіль (7 листопада) та Івано-Франківськ (8 листопада).

«Dakh Daughters» – це новий проект засновника театру «Дах», продюсера і режисера Влада Троїцького. Критики охрестили «Dakh Daughters» головним культурним відкриттям останніх років, феноменом української культури. Дівчата характеризують свій стиль як «фрік-кабаре».

Про це повідомила сьогодні, 5 листопада, львівський кореспондент київської «Газети по-українськи» Ольга Швед.


Відео: «Tajtra»

dailylviv.com

До теми

14:24 9 серпня 2022 р.

Храм у Солонці освятив Митрополит Епіфаній і ще 100 священнослужителів

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу