Дітей Львова і ще чотирьох міст лікуватимуть казками

16:21 4 жовтня 2016 р.

Дітям п'яти найбільших міст України буде прочитано та інсценовано разом з ними три терапевтичні казки – «Казка про втрачену радість», «Кросівка і шльопанець» і «ПоМірна казка».

Про це повідомили виконавці благодійного проекту «НеЗалежнаКраїна» (Україна-Молодова-Румунія).

Він охопить 5 найбільших міст України (Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків) – 120 шкіл та 30 дитячих садків (19 500 дітей та їхніх сімей).

Ці книги спрямовані на профілактику алкогольної, наркотичної, комп’ютерної залежностей та на формування в дитини почуття міри.Також з батьками та вчителями буде проведена грунтовна роз’яснювальна робота про виховні процеси для дітей на базі вищезгаданих казок.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу