Держкомтелерадіо визначило переможців конкурсу «Краща книга України»

14:15 21 грудня 2016 р.


Фото: kmu.gov

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

Гран-прі конкурсу «Краща книга України» присуджено видавництву «Балтія-Друк» за книгу колективу авторів «Князі Вишневецькі». Це третій том започаткованої видавництвом серії науково-популярних видань «Еліта». Він розповідає про історію роду князів Вишневецьких – про одну з наймогутніших і найбагатших фамілій української магнатерії.

Дипломи переможців у різних номінаціях отримали також видавництво «Букрек» – за книги «Дива українських храмів» Зірки Мензатюк та «Відлуння нашої хатки» Тетяни Винник, видавництво «Либідь» – за книгу Володимира Мельниченка «Михайло Грушевський у Москві», видавництво «Балтія-Друк» – за книгу «Кость Лавро», приватне підприємство «Рідна мова» – за книги «Місцеве самоврядування в Україні: євроінтеграційний шлях» та «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні» Руслана Плюща, видавництво «Ранок» – за книгу «Чигиринський сотник» Леоніда Кононовича, видавництво «Генеза» – за книгу «П’ятсот миттєвостей» Миколи Боровка, приватне підприємство «Агентство по розповсюдженню друку» – за книгу «Народні художні промисли України» Олени Сапури і Георгія Муніна.

Цього року участь у конкурсі взяли 15 видавництв з усіх регіонів України, вони надали на розгляд журі 42 видання різної тематики. Основна його конкурсу – сприяти розвитку вітчизняного книговидання, удосконаленню традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищенню ролі української книги у суспільстві, популяризації сучасних технологій, художнього оформлення та поліграфічного виготовлення книги.

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу