Депутати обласної ради спрямували народним домам Львівщини 4,77 млн. гривень

22:00 15 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На поповнення бібліотечних фондів нашій області скерували 900 тисяч гривень.

У вівторок, 15 березня, на сесії Львівської обласної ради затвердили Програму підтримки народних домів на 2016 рік, яку розробив та представив департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. За відповідне рішення проголосувало 78 депутатів.

За словами заступника директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослави Туркало, програма має на меті активізувати культурне дозвілля та діяльность народних домів у Львівській області. На її виконання передбачили кошти у сумі 4,77 млн. гривень.

Їх скерують на фінансування таких заходів та ініціатив:

проведення кінопоказів, концертів, майстер-класів, зустрічей з відомими людьми в народних домах Львівщини – 100 тисяч гривень;

організацію гастролей колективів художньої самодіяльності – 500 тисяч гривень;

проведення звітів з презентацією мистецького потенціалу кожного району області та гала-концерту у Львові за участі кращих колективів області – 270 тисяч гривень;

закупівлю автобуса для потреб галузі культури – 1,4 млн. гривень;

проведення конкурсу на кращі народні доми області та забезпечення їх сучасними технічними засобами – 1,9 млн. гривень;

проведення конкурсу серед колективів художньої самодіяльності для надання їм фінансової підтримки на пошиття сценічних костюмів – 600 тисяч гривень.

Підтримали депутати й Програму поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів на 2016 рік, представлену департаментом. «За» проголосували 74 обранці.

На її виконання передбачили 900 тисяч грнивень. Ці кошти скерують на закупівлю книг, періодики, літератури для української діаспори, а також на проведення конкурсу на кращі бібліотеки області та закупівлі для них необхідного технічного обладнання.

Про це повідомили сьогодні, 15 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів