Депутати Львівської облради погодили внесення змін до бюджету

12:15 17 жовтня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Члени комісії Львівської міськради з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації заслухали та підтримали доопрацьований проект плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках «Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року і рекомендували винести на розгляд сесії обласної ради».

Про це повідомили в середу, 17 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Зокрема, депутати погодили внесення змін до уточненого переліку заходів на реалізацію «Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області на 2018 рік».У зв’язку із запровадженням нової номінації «Фотомистецтво – імені Василя Пилип’юка» в рамках обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, комісія продовжила до 1 листопада 2018 року термін подання заявок на здобуття премії».

«Депутати погодили також зміни до уточнених напрямів на 2018 рік до програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018-2020 роки» в частині збільшення загального обсягу видатків за рахунок субвенцій районних (місцевих) бюджетів для обласного бюджету Львівської області. Окрім цього, розглядалося чимало пропозицій щодо фінансування при уточненні показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік», – поінформували також в облраді.

«На виконання протокольного доручення ХVІ чергової сесії Львівської обласної ради комісія напрацювала проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради №722 «Про відзначення на території Львівської області днів скорботи та вшанування пам’ятних дат» від 19 червня 2018 року, який відповідно до регламенту Львівської обласної ради буде винесено на розгляд сесії обласної ради. Також комісія ініціюватиме на черговому засіданні сесії обласної ради розгляд звернення до Кабінету міністрів України щодо визнання пам’ятками архітектури всіх дерев’яних храмів, зведених до 1939 року», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу