Депутати Львівської міськради вимагають відсторонити керівника музею

16:20 28 квітня 2017 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Депутати фракції «УКРОП» у Львівській міській раді виступили категорично проти спорудження на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького візит-центру і вимагають негайного відсторонення керівника музею Романа Назаровця.

Про це депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомив сьогодні, 28 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Натомість на сторінці «УКРОП Львівщина» в інтернет-мережі «Facebook» опубліковано заяву депутатів фракції «УКРОП» у Львівській міській раді, в якій зазначено:

«Ми, депутати фракції «Українського об’єднання патріотів –УКРОП» у Львівській міській раді, виступаємо категорично проти спорудження на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького візит-центру.  Ми глибоко переконані, що на сьогодні першочерговим завданням міської влади є збереження експозиції музею, яка потребує нагальної реставрації. 

Відвідувачі не можуть повністю ознайомитись зі всіма експонатами, бракує виставкових залів, немає належних приміщень під фондосховище. Останнє десятиліття, через недолуге керівництво, музей втрачає неповторну автентичність. Тому порятунок спадщини має бути пріоритетним у розвитку музею. 

Ми переконані, що керівник музею Роман Назаровець, який всупереч позиції депутатів та громадськості, вже знаючи про те, що відкрите кримінальне провадження щодо намірів будівництва візит-центру в «Шевченківському гаю», провів торги стосовно будівництва візит-центру на території Музею народної архітектури та побуту у Львові, повинен бути відсторонений від займаної посади, а його діяльність ретельно перевірена відповідними правоохоронними органами.  Сьогодні, як і рік тому, позиція укропівців залишається незмінною.

Будівництво Візит-центру на території Шевченківського гаю – не на часі. Ми повинні подбати про те, аби врятувати унікальні взірці української етнографії та культури XVІІІ-XIX сторіччя. З відповідним зверненням депутати фракції «УКРОП» у Львівській міській раді звернулися до міського голови Андрія Садового».

dailylviv.com

До теми

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу