Депутати Львівської міськради підтримали ще одну петицію

17:45 11 липня 2019 р.

  • 0
  • 720


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати ЛМР розглянули і підтримали на пленарному засіданні сесії електронну петицію «Облаштування парку Архангела Михаїла».

Про це повідомили в четвер, 11 липня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «За відповідну ухвалу проголосували 35 депутатів».

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський доповів депутатам: «3 травня 2019 року на порталі «e-dem.in.ua – «Єдина система місцевих петицій» – було зареєстровано електронну петицію під назвою «Облаштування парку Архангела Михаїла“. Автором петиції є Юлія Брик. 21 червня 2019 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку».

«У петиції, зокрема, зазначається: «Парк Архангела Михаїла від початку перебуває у занедбаному стані – відсутні пішохідні доріжки, лавочки, смітники, освітлення, дерева і кущі потребують розчистки і догляду, ставок страшенно забруднений. Парком страшно пройтися навіть у світлу пору доби», – поінформував також Юрій Лукашевський .

У петиції також пропонувалося: «У зв’язку із появою навколо парку новобудов з’явилася гостра потреба у його облаштуванні для безпечного пересування та відпочинку. Парк захаращений, його не прибирають і потребує негайного широкого комплексу заходів з відновлення. Прохання прийняти рішення про якнайшвидше облаштування парку Архангела Михаїла для проведення дозвілля».

«Депутати доручили департаменту містобудування до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів.

Як інформував «Щоденний Львів», раніше підтримали петицію «Розморозити проект Львівського метрополітену».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:32 22 липня 2019 р.

На Львівщині розпочався форум учнів суботніх і недільних шкіл

28 дітей із Греції, Литви, Польщі, Португалії, Іспанії, Італії, Туреччини завітали на Львівщину, аби взяти участь у форумі учнів суботніх і недільних шкіл, які функціонують при громадських організаціях закордонних українців.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 468

13:33 20 липня 2019 р.

Львівська міськрада не застрахувала мозаїку Патика від знищення, – юрист

Знищена мозаїка Володимира Патика мусить бути відновлена. За відновлення повинен заплатити забудовник, який бульдозером зруйнував твій мистецтва. Але й львів’яни готові за рахунок спільнокошту долучитися до реанімації твору мистецтва.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 1371

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу