Депутати підтримали петицію «Розморозити проект Львівського метрополітену»

17:15 11 липня 2019 р.

  • 0
  • 660


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати Львівської міськради розглянули на пленарному засіданні сесії електронну петицію «Розморозити проект Львівського метрополітену».

Про це повідомили в четвер, 11 липня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Відповідну ухвалу підтримали 34 депутати».

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський домовів депутатам: «14 травня 2019 року на порталі «e-dem.in.ua» – «Єдина система місцевих петицій» – було зареєстровано електронну петицію під назвою «Розморозити проект Львівського метрополітену». Автором петиції є Василь Лозовий. 14 червня 2019 року ця петиція набрала необхідних 500 голосів на підтримку».

Автор петиції Василь Лозовий виступив перед депутатами і представив свою позицію: «Враховуючи той факт, що місто Львів перевантажене, враховуючи затори та дуже велику кількість громадського та приватного транспорту, пропоную розморозити проект Львівського метрополітену для збереження архітектурного вигляду міста і для безпеки будівель, які занесені до спадщини ЮНЕСКО. Я пропоную проект метрополітену, який буде побудований не ближче одного кілометра в радіусі від Ратуші. На мою думку, проект метрополітену має право на життя, враховуючи сучасні технології його буде набагато легше провести, ніж 25 років тому. Зараз цей проект «заморожений», тому я прошу його «розморозити» і почати роботи щодо проектування і хоча б до 2022 року почати будівництво».

«Депутати доручили департаменту житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією», – поінформували також на порталі депутатів

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 22 липня 2019 р.

Місцеві ради на Львівщині отримають за оренду земель 6,7 млн. гривень

На земельних торгах, які відбулися цьогоріч, продали право оренди 119 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1719 га й терміном на сім-десять років.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 378

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу