Депутати ЛМР затвердили «Стратегію розвитку культури Львова до 2025 року»

16:24 8 червня 2017 р.

У четвер, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про затвердження «Стратегії розвитку культури Львова до 2025 року».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Стратегія» містить план дій щодо покращення культурного середовища міста. Відповідальні за втілення «Стратегії» – громадські організації та ініціативи, влада, бізнес, митці, заклади культури та освітні заклади.

«Культура у Львові – це солідарна, відповідальна та креативна спільнота, у якій є місце для кожного. Ми бачимо Львів як місто культурних традицій, що живлять творчу свободу, місто актуальної спадщини, яку спільнота переосмислює, розвиває та передає наступним поколінням. Львів – це приязні середовища для життя, творчості та культурних інновацій», – описують візію культури у Львові творці «Стратегії».

«Місія культури у Львові, за затвердженою «Стратегією» – перетворити місто у дієве культурне середовище, через  розвиток відкритої, відповідальної спільноти, що творить нові ідеї через активні культурні практики, зберігає і переосмислює спадщину. Стратегічні цілі, які ставить «Стратегія»: децентралізація культури: розбудована сучасна культурна інфраструктура у всіх районах міста, створені активні культурні громадські простори; відповідальне ставлення до культурної спадщини; інноваційна міждисциплінарна культурна освіта, інтегрована на всіх освітніх рівнях, орієнтована на усі групи населення; культура як простір діалогу; ефективне фінансування та управління у сфері культури», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради («Стратегію розвитку культури Львова до 2025 року» можна переглянути за посиланням).

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу