Депутати ЛМР затвердили «Стратегію розвитку культури Львова до 2025 року»

16:24 8 червня 2017 р.

У четвер, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про затвердження «Стратегії розвитку культури Львова до 2025 року».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Стратегія» містить план дій щодо покращення культурного середовища міста. Відповідальні за втілення «Стратегії» – громадські організації та ініціативи, влада, бізнес, митці, заклади культури та освітні заклади.

«Культура у Львові – це солідарна, відповідальна та креативна спільнота, у якій є місце для кожного. Ми бачимо Львів як місто культурних традицій, що живлять творчу свободу, місто актуальної спадщини, яку спільнота переосмислює, розвиває та передає наступним поколінням. Львів – це приязні середовища для життя, творчості та культурних інновацій», – описують візію культури у Львові творці «Стратегії».

«Місія культури у Львові, за затвердженою «Стратегією» – перетворити місто у дієве культурне середовище, через  розвиток відкритої, відповідальної спільноти, що творить нові ідеї через активні культурні практики, зберігає і переосмислює спадщину. Стратегічні цілі, які ставить «Стратегія»: децентралізація культури: розбудована сучасна культурна інфраструктура у всіх районах міста, створені активні культурні громадські простори; відповідальне ставлення до культурної спадщини; інноваційна міждисциплінарна культурна освіта, інтегрована на всіх освітніх рівнях, орієнтована на усі групи населення; культура як простір діалогу; ефективне фінансування та управління у сфері культури», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради («Стратегію розвитку культури Львова до 2025 року» можна переглянути за посиланням).

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу