COVID-19 почався з Італії?

13:32 22 березня 2020 р.

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Про це заявив директор інституту фармакології імені Маріо Негрі Джузеппе Ремуцці. В інтерв'ю Національному громадському радіо США він згадав, що деякі італійські лікарі спостерігали дуже дивну пневмонію у літніх людей ще в грудні і навіть листопаді 2019 року. За словами фахівця, вірус міг циркулювати в деяких районах північної Італії до того, як люди дізналися про спалах в Китаї. Про таку версію повідомив китайський телеканал CGTN, що веде мовлення російською мовою. Лікар Ремуцці (аудіозапис 4'01'') каже, що було неможливо боротися з тим, чого ви не знали, що існує.

За  інформацією Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса, із 307 280 інфікованих людей померли від COVID-19 13 049 людей, а 92 376 одужали.

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу