COVID-19 почався з Італії?

13:32 22 березня 2020 р.

  • 0

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Про це заявив директор інституту фармакології імені Маріо Негрі Джузеппе Ремуцці. В інтерв'ю Національному громадському радіо США він згадав, що деякі італійські лікарі спостерігали дуже дивну пневмонію у літніх людей ще в грудні і навіть листопаді 2019 року. За словами фахівця, вірус міг циркулювати в деяких районах північної Італії до того, як люди дізналися про спалах в Китаї. Про таку версію повідомив китайський телеканал CGTN, що веде мовлення російською мовою. Лікар Ремуцці (аудіозапис 4'01'') каже, що було неможливо боротися з тим, чого ви не знали, що існує.

За  інформацією Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса, із 307 280 інфікованих людей померли від COVID-19 13 049 людей, а 92 376 одужали.

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу