Чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері перебуватиме у Львові до 2 червня | Новини Львова

Чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері перебуватиме у Львові до 2 червня

15:32 28 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

27 травня до львівського Храму святих мучениць Віри, Надії і Любові та їх Матері Софії УГКЦ на вулиці Віри, Надії, Любові (№10) привезли чудотворну ікону Зарваницької Божої Матері.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері перебуватиме у храмі до 2 червня. Двері церкви упродовж цього часу будуть відчинені зі сьомої години ранку до 20.00».

Парох храму святих мучениць Віри, Надії і Любові, отець Андрій Корчагін, розповів: «Вчора, коли ми привезли ікону, ввечері прийшло дуже багато людей. Люди були в храмі десь до 22.30 і молилися. Сьогодні люди теж почали приходити з самого ранку. Найбільше, я так бачу, люди приходять після роботи ввечері. Приходять, моляться і ми дуже тішимось, що люди більше моляться».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:39 6 серпня 2020 р.

Оренда авто у Львові - більше можливостей для незабутніх вихідних у старовинному місті

Старовинний Львів — магічне місце, яке цікавить і любителів архітектури, і тих, хто цікавиться історією країни. А також це чудове місто, де безліч сучасних розваг, на будь-який смак.

Рубрика: Культура

16:25 6 серпня 2020 р.

Завтра у Львові відкриють мозаїку Патика, яку зруйнував забудовник (відео)

Відновлення мозаїки «Море і риби» на колишньому магазині «Океан», що на вул. Володимира Великого, 26, на стадії завершення. Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, вже завтра забудовник планує забрати паркан і всі містяни зможуть побачити стан робіт.

Рубрика: Культура

14:57 6 серпня 2020 р.

У Львові зніматимуть європейське кіно. Рух транспорту перекриють. Графік

У Львові зніматимуть велике європейське кіно. З 7 серпня до 11 серпня у центрі міста проводитимуть зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського. Впродовж цих днів у Львові працюватиме близько 90 осіб знімальної групи, акторів, каскадерів із Польщі. Режисер стрічки — Борис Ланкош.

Рубрика: Культура