Чому варто обрати коробки з картону для новорічних подарунків від компанії ПапірСток?

10:38 12 листопада 2021 р.

Основним різновидом подарункових упаковок є картонна коробка. Вона належить до найпростіших і популярних способів упаковки.

Цей пакувальний матеріал має низьку вартість, що робить його доступним. Компанія «ПапірСток» виготовляє величезну кількість упаковок для подарунків та харчових продуктів. Клієнтами компанії стали відомі підприємства, такі як Aroma Kava, Novus, Миронівський хлібопродукт, Сільпо. 

Переваги коробок з картону від компанії «ПапірСток» для новорічних подарунків 

Класичним пакувальним матеріалом є картон. Картонна новорічна упаковка для цукерок не виходить з моди завдяки великій кількості переваг: 

  • Великий вибір щільності і текстури. 
  • Можна підібрати коробку практично будь-якого розміру під різні габарити презенту. 
  • Невисока вартість при естетичному зовнішньому вигляді. 
  • Різноманітні варіанти відтінків, дизайну і прийнятного декору. 

Новорічна подарункова виготовляється з кількох різновидів картону: 

  • Навивний. Такі коробки роблять на основі з металу у формі тубуса або циліндра. Відрізняються підвищеною міцністю. 
  • Мікрогофрокартон. Багатошаровий легкий матеріал з підвищеними характеристиками міцності. 
  • Хром-ерзац. Цей різновид картону має крейдовану сторону для друкування написів, логотипів. Такі коробки відрізняються тонкістю і легкістю. Можуть мати різноманітний дизайн із запропонованих або за індивідуальним ескізом замовника. 

 Сфера використання картонних коробок 

Коробки можуть бути круглими, квадратними, овальними, серцеподібними або іншої форми. Їх розмір може змінюватися в залежності від наповнення. Об'ємні і багатоскладові презенти упаковуються в картонні коробки, які згодом збираються в єдину композицію. Цей вид пакувального матеріалу є універсальним і найпоширенішим, оскільки його можна декорувати різними способами і матеріалами. В якості декору можна використовувати як звичні бантики, стрічки, стрази, так і природний матеріал. Підійдуть фарби і вироби, зроблені своїми руками. 

Коробки лоткового і трансформуючого типу, що мають у своїй конструкції складні фігури, а також шкатулки і моделі з демонстраційним віконцем, є найефектнішим видом картонної упаковки. У складеному вигляді вони мають виняткові естетичні показники. Після вилучення подарунка з коробки, часто її продовжують використовувати в якості контейнеру для зберігання будь-яких речей. Оригінальне оформлення коробки може служити доповненням до декору. Даний вид упаковки використовується для оформлення досить великого списку подарунків. Найчастіше ним користуються магазини ювелірних прикрас і сувенірів, квіткові торгові лавки, продавці іграшок, солодощів та ін. 

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу