Бійці 24-ї механізованої бригади зі Львівщини перемогли в конкурсі на кращу пісню

12:34 19 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Військові з Яворова братимуть участь у святковому концерті з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України, який відбудеться Центральному будинку офіцерів.

У прес-службі міністерства оборони України повідомили сьогодні, 19 листопада, що в Рівному пройшов конкурс на кращу пісню серед військових частин оперативного командування «Захід». Для того, аби показати свої здібності й таланти, в клубі однієї з частин зібрались музиканти та вокалісти більше ніж з десятьох бригад, полків та окремих батальйонів.

Конкурс провели з метою військово-патріотичного виховання особового складу, створення, популяризації та розповсюдження у Збройних Силах України музичних композицій, пісенних творів, що присвячені окремим військовим частинам та родам військ. Як зазначив заступник командувача військ оперативного командування по роботі з особовим складом – полковник Олег Герасимук, який очолював суддівську колегію конкурсу, незважаючи на обмаль часу на підготовку, військові колективи поставилися до творчого завдання відповідально та показали хороший результат.

Перше місце виборола 24-та окрема механізована бригада з Яворова на Львівщині, другими стали військові музиканти 44-ї окремої артилерійської бригади, а третє посіли артисти 55-го окремого полку зв’язку. Переможець конкурсу братиме участь у святковому концерті з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України, який відбудеться Центральному будинку офіцерів.

Полковник Олег Герасимук зазначив: «Від комадування військового об’єднання бажаю їм успіхів та наснаги у змаганнях на кращу бардівську, аматорську пісню, присвячену окремим військовим частинам та родам військ на рівні Збройних Сил України». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини