Бібліотеки на Львівщині отримають по 153 книги

16:10 14 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся в четвер, 14 березня, з бібліотекарями.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах зустрічі розглянули тенденції розвитку бібліотечної галузі. Зокрема очільник області акцентував увагу на необхідності проведення повної інвентаризації застарілої літератури у бібліотеках».

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало зазначила: «У 2018 році бібліотечні фонди області придбали 12 195 примірників книг (1578 назв) та передплатили 192 назви періодичних видань, понад 30 книгозбірень забезпечили комп’ютерами та проекторами. Загалом на розвиток бібліотечної галузі витратили 1 877,51 тисячі гривень.

«Для бібліотек Львівської області придбали 650 інтерактивні гри «Мандрівка Львівщиною. Закупили 84 комплекти тритомника енциклопедії «Наукове товариство імені Шевченка» – 252 книги, 40 книг «Українська дивізія «Галичина» (Львівщина): історія, спогади, світлини», 2360 книг «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» (для шкільних та публічних бібліотек)», – зазначила Мирослава Туркало.

«Уперше в межах програми «Українська книга» Львівщина отримала рекордну кількість книг для поповнення своїх бібліотечних фондів – 199 тисяч примірників книг на суму 23 млн. гривень. У середньому у кожну бібліотеку надійде 153 книги. Ці книги бібліотеки отримають до кінця квітня», – поінформувала також директор департаменту з питань культури, національностей та релігій.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу