Бібліотеки на Львівщині отримають по 153 книги

16:10 14 березня 2019 р.

  • 0
  • 378


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся в четвер, 14 березня, з бібліотекарями.

Про це повідомили в четвер, 14 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах зустрічі розглянули тенденції розвитку бібліотечної галузі. Зокрема очільник області акцентував увагу на необхідності проведення повної інвентаризації застарілої літератури у бібліотеках».

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало зазначила: «У 2018 році бібліотечні фонди області придбали 12 195 примірників книг (1578 назв) та передплатили 192 назви періодичних видань, понад 30 книгозбірень забезпечили комп’ютерами та проекторами. Загалом на розвиток бібліотечної галузі витратили 1 877,51 тисячі гривень.

«Для бібліотек Львівської області придбали 650 інтерактивні гри «Мандрівка Львівщиною. Закупили 84 комплекти тритомника енциклопедії «Наукове товариство імені Шевченка» – 252 книги, 40 книг «Українська дивізія «Галичина» (Львівщина): історія, спогади, світлини», 2360 книг «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» (для шкільних та публічних бібліотек)», – зазначила Мирослава Туркало.

«Уперше в межах програми «Українська книга» Львівщина отримала рекордну кількість книг для поповнення своїх бібліотечних фондів – 199 тисяч примірників книг на суму 23 млн. гривень. У середньому у кожну бібліотеку надійде 153 книги. Ці книги бібліотеки отримають до кінця квітня», – поінформувала також директор департаменту з питань культури, національностей та релігій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 25 березня 2019 р.

У Львові проляже 31 березня Хресна дорога

У Хрестопоклонну неділю, 31 березня, вулицями Львова проляже Хресна дорога, присвячена Року Родини й блаженному Климентію Шептицькому.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 357

18:50 24 березня 2019 р.

Бандуристки Львівської філармонії отримали звання «Заслужений артист України»

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив у неділю, 24 березня, від імені Президента України відзнаки звання «Заслужений артист України» солістам Львівської національної філармонії – квартету бандуристок «Львів’янки».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 552

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу