Артисти збиратимуть у «Шевченківському гаю» кошти на лікування 15-річної львів’янки

15:00 30 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У суботу, 1 липня, о 16.00 на Співочому полі Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького («Шевченківському гаю») розпочнеться соціальна акція «Молодь для батьків».

«Акція «Молодь для батьків» відбудеться в суботу, 1 липня, на Співочому полі Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького («Шевченківському гаю») у форматі шоу-програми за участі Оксани Винницької, Галини Гоцій, Анастасії Пюрко та гуртів «Навігатор» , «Львівський танцювальний клуб». У межах соціальної акції відбудеться благодійний аукціон, будуть проведенні тренінги спрямовані на покращення відносин батьків з дітьми.

Усі зібрані гроші на акції «Молодь для батьків» підуть на лікування 15-річної львів’янки Вікторії Юрків, яку лікуватимуть у Вільнюсі». Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу