На Львівщин тепло зустріли артистів із Луганщини

18:42 16 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У Червоногаді й в Бродах виступав ансамбль пісню і танцю Луганською обласної філармонії «Радани».

Як повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, 14 жотвня, у День захисника України ансамбль пісні і танцю Луганської філармонії «Радани» виступав у червоноградському Народному домі, де він зібрав повний зал. Від імені Львівської обласної ради гостей вітав заступник голови Володимир Гірняк, який зазначив після концерту Володимир: «Пора зшивати Україну! З ініціативи голови облради Олександра Ганущина ми свого часу розпочали співпрацю із Луганщиною і сьогодні пожинаємо її плоди. Це правильно. Ми повинні комунікувати, обмінюватись досвідом, зокрема – управлінським. Сьогоднішня подія. Ми почули багато українських творів у прекрасному виконані ансамблю «Радани». І нехай тепер хтось скаже, що в Луганську немає України, немає українського духу».

А 15 жовтня концерт «Раданів» відбувся у Народному домі Броди, луганських артистів також зустріли по-родинному тепло. Колектив презентував програму «З Батьківщиною в серці», яка складається з народних пісень, танців та творів сучасних молодих композиторів. Окрім цього свою майстерність продемонстрували артисти інструментального оркестру цього ансамблю.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу