Анджеліна Джолі привезла подарунки дітям у Бориславі

16:39 2 травня 2022 р.

Фото до новини

Напередодні, 1 травня, до Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів «Гармонія» у Бориславі завітала пані посол доброї волі ООН, голлівудська акторка Анджеліна Джолі.

Її супроводжували уповноважена Президента України з прав дитини і дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук і заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

У закладі перебувають діти, яких евакуювали з Луганської області (Кремінської обласної спеціальної школи, Гірської обласної спеціальної школи, Кремінського ліцею №4).

Як розповіли у НРЦ, акторка поспілкувалася через перекладачів з дітьми і вихователями. Їй було важливо знати, як діти евакуйовувалися з Луганщини з початком воєнних дій, чи бачили вони, як відбувалися воєнні дії, чи постраждав їхній емоційно-вольовий стан від побаченого. З розмови зі школярами пані посол дізналася, що їм рано-вранці 24 лютого повідомили про воєнні дії і терміновий виїзд, вони швидко зібрали свої речі і поїхали на залізничний вокзал, а по дорозі бачили, як їдуть танки РФ.

Всі евакуйовані діти, які перебувають у закладі, статусні (мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування). Анджеліна Джолі зазначила, що з великою турботою ставиться до дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, наголосила на тому, що такі діти є надзвичайно сильні духом.

«Акторка також поцікавилася проблемами дітей і дізналася про те, що серед них є школярі, які цього року закінчать школу. Пані Джолі надзвичайно перейнялася долею внутрішньо переміщених дітей, пообіцяла посприяти подальшому їх навчанню», – зазначили у закладі.

Анджеліна Джолі привезла дітям різні подарунки: іграшки, конструктори «Лего», набори для творчості, розвиваючі ігри.

Нагадаємо, пані посол доброї волі ООН  і американська акторка Анджеліна Джолі приїхала на Львівщину. У суботу вона відвідала у Львові одну з обласних дитячих лікарень, обласний дитячий інтернат та поспілкувалася з внутрішньо переміщеними особами та волонтерами на Головному залізничному вокзалі.

Анджеліні Джолі у Львові довелося бігти в укриття під час повітряної тривоги (відео)

Анджеліна Джолі на Львівщині: Козицький повідомив про програму перебування (відео, фото)

На Сихові Анджеліна Джолі випила каву у Львівських круасанах (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів