8-9 жовтня вчетверте пройде «Lviv Acoustic Fest» (відео)

18:00 5 жовтня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки «Lviv Acoustic Fest» в інтернет-мережі «Facebook»

У Стрийському парку виступатимуть найперспективніші представників різних жанрів нової української музики – від фолку та інді до тріп-хопу й фанку.

8-9 жовтня у Львові вчетверте проходитиме «Lviv Acoustic Fest». Його організатори зібрали в лайн-апі найперспективніших представників різних жанрів нової української музики – від фолку та інді до тріп-хопу і фанку.

Серед учасників «Lviv Acoustic Fest» – «Panivalkova», «Latexfauna», «Myopia», «The Elephants», «Blooms Corda», «Lemko Bluegrass Band», «Плесо», «mari cheba».

«Lviv Acoustic Fest» проводять у Львові з 2013 року. За три роки існування у його рамках свої акустичні програми представили гурти з усієї України: «O.Torvald», «Vivienne Mort», «Pianoбой», «Гапочка», «Бахрома», «ПНД», «Zapaska, «Sinoptik», «Sasha Boole» та багато інших.

Цього року всі гурти виступатимуть на «Lviv Acoustic Fest» у повному складі. «Acoustic» в назві фестивалю – це настрій, а не вимога до звучання. Окрім цього, на відвідувачів очікує дві сцени, свіжий та небанальний лайн-ап, який буде до смаку поціновувачам гарної музики.

Цієї осені «Lviv Acoustic Fest» пройде на території кінотеатру «Львів», розташованому в центрі Стрийського парку. Фестиваль буде першою масштабною подією на території кінотеатру за останні роки.

У майбутньому там заплановано створити новий культурний осередок на мапі міста. Вартість акційних абонементів на дві дні – 200 гривень. Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини