7 червня у львівському Парку культури стартує проект «Бібліотека одного дня»

17:36 3 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Упродовж літа, в рамках проекту, усі охочі матимуть змогу безкоштовно випозичити книжки з колекції «Бібліотеки…» терміном на один день.

7 червня о 13.00 год у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться відкриття проекту «Бібліотека одного дня». Упродовж літа, в рамках проекту, усі охочі матимуть змогу безкоштовно випозичити книжки з колекції «Бібліотеки…» терміном на один день.

Менеджер Кластера видавничої діяльності та поліграфії Марія Салієнко розповіла: «Ми створили цей проект для  того, щоб урізноманітнити відпочинок в парку: щоб можна було прийти у парк, взяти нову книжку і прочитати її впродовж дня. Ми спеціально підбирали такі книжки, які можна було б прочитати за кілька годин. Якщо читачеві книга сподобалась – він зможе її викупити». 

Бібліотека працюватиме біля кафе «Central Park терасса». В межах кафе книги можна буде випозичати без застави, а якщо читач захоче взяти її з собою, то він має залишити заставу у розмірі повної вартості книги. 

Відкриття бібліотеки одного дня буде супроводжуватися літературними читаннями, пікніками з авторами і читаннями книг у парку, котрі розпочнуться з 14.00. Для любителів більш активного відпочинку організатори пропонують приєднатися до Літературного квесту по Львову, який стартуватиме о 12.00 у Парку культури.

А х 13.00 львівські видавництва будуть проводити гаражний розпродаж своєї продукції за зниженими цінами, а також проведуть пікніки з деякими авторами представлених видань. У рамках проекту «Бібліотека одного дня» впродовж літа заплановані й інші заходи, наприклад студентська книжкова барахолка, яка дозволить студентам старших курсів львівських ВНЗ поділитися чи продати книги, які їм вже не потрібні для навчання, своїм молодшим колегам.

«Бібліотека одного дня» – це довготривалий проект, який має на меті популяризувати книгочитання та зробити його ще більш доступним, оновити формат цікавого і корисного відпочинку у львівських парках.  Партнерами проекту є Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, Кластер видавничої діяльності та поліграфії, Інститут міста, Львівська Міська Рада, Інститут економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», CentralParkтерасса.

У проекті беруть участь видавництва «Світ», «Каменяр», «Видавництво Старого Лева», «Свічадо», «Апріорі», «Папуга». Про це повідомили сьогодні, 3 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу