7 березня у Львівській опері співатиме світової слави баритон Олександр Ріттель-Кобилянський

12:38 4 березня 2015 р.


Фото: «День»

Володар однієї з найпрестижніших музичних нагород у світі – премії Європейського фонду культури при Європарламенті в Страсбурзі – завжди залюбки відвідує Львів, бо це місто для нього – не лише чудова архітектура, а, передусім, високоосвічені, інтелігентні люди.

«У Львівській опері заспіває світової слави баритон Ріттель-Кобилянський», – повідомила сьогодні, 4 березня, кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва, конкретизуючи при цьому

«Останніми роками знаменитість доволі часто буває у Львові. Зокрема, чотири роки тому виступав на урочистостях з нагоди 60-річчя творчої діяльності на сцені Театру імені Марії Заньковецької заслуженої артистки України Любові Каганової.

Костянтин називає Любов Яківну своєю «другою мамою». І в цьому –  нічого дивного: батьки Костянтина – Світлана Кобилянська та Олександр Ріттель – працювали колись у львівському театрі (див. публікацію «Опера не антикварний, а сучасний вид мистецтва» в газеті «День» від 3.03.2011) .

Цього разу гість з Німеччини виконає на запрошення Львівської опери партію Ескамільйо в опері Бізе «Кармен». Вистава відбудеться 7 березня. 

В інтерв’ю «Дню» співак зазначав, що завжди залюбки відвідує Львів, бо це місто для нього – не лише чудова архітектура, а, передусім, високоосвічені, інтелігентні люди: «Тут усі із теплотою та любов’ю згадують моїх батьків».

Довідка «Дня»:

Костянтин Ріттель-Кобилянський народився 7 листопада 1975 року. Відомий на Заході оперний баритон.

Закінчив Одеську консерваторію та вокальну аспірантуру у Вищій музичній академії Фрайбурга (Німеччина). Доктор музики.

Володар однієї з найпрестижніших музичних нагород у світі – премії Європейського фонду культури при Європарламенті в Страсбурзі. Нагороджений Орденом Святої Софії «За талант і славу України».

Його сольна кар’єра складається з численних виступів у провідних оперних театрах Європи та Америки. Улюблені партії: Жермон у «Травіаті», Ескамільйо в «Кармен», Трубадур в однойменній опері».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу