5 серпня відбудеться «Битва оркестрів» зі Львова й Одеси (відео)

23:28 30 липня 2015 р.

Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (художній керівник – Мирослав Скорик)

Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (художній керівник – Мирослав Скорик)
Фото: Фото надане організаторами проекту «Битва оркестрів»

У двобої зійдуться Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» та Одеський симфонічний оркестр «Hardy Orchestra».

5 серпня на сцені Одеської опери відбудеться другий етап проекту «Битва оркестрів». Цього разу у двобої зійдуться Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (художній керівник – Мирослав Скорик) та Одеський симфонічний оркестр «Hardy Orchestra».

Відтак цими днями, аби достойно представити місто Лева у Південній Пальмірі, львівські оркестранти разом із іменитими солістами – скрипалем-віртуозом Олександром Божиком і співачками Оксаною Мухою та Оленою Корнєєвою – щоденно репетирують перед відповідальним поєдинком. Поєдинок перебігатиме у трьох тематичних блоках: «Авторські твори», «Українські народні і сучасні хіти» та «Світові суперхіти».

«INSO-Львів» готує на «Битву» півтора десятка творів. Зокрема, львів’яни запропонують публіці й арбітрам музику класиків – Штрауса та Брамса, пісні Володимира Івасюка, Ігоря Білозора і Мирослава Скорика, а також хіти із репертуарів Вітні Хьюстон та Тіни Тернер.

Вже відомо, що через кілька місяців, у жовтні, відбудеться битва у відповідь: аби помірятися творчими силами з оркестром «INSO-Львів», одеські музиканти приїдуть до Львова. Продюсер проекту «Битва оркестрів» Сергій Андрєєв переконаний: «Україна багата талантами, у тому числі – симфонічними оркестрами. Тому ми й вирішили визначити, який саме з українських оркестрів – «най-най». Ще одна ціль нашого проекту – культурно-просвітницька: у глядачів такі концерти виховують смак, а музикантам дають змогу покращити свій професійний рівень і креативність. Плануємо проводити також музичні двобої з оркестрами із країн Європи».

«Проект цікавий ще й тим, що має на меті охопити всю територію України, – вважає голова правління Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Іоланта Пришляк. – Відтак це чудова нагода для творчого обміну – між Львовом та Одесою, Харковом та Івано-Франківськом, Дніпропетровськом та Полтавою… «INSO-Львів» завжди відкритий до експериментів, тому нас одразу зацікавило запрошення від одеських колег на «Битву».

Проект стартував навесні в Одесі. Першими у музичному двобої зійшлися колективи з Одеси («Hardy Orchestra») та Харкова («Віртуози Слобожанщини»). Тепер-от до цього масштабного творчого задуму приєднується «INSO-Львів».

Водночас організатори ведуть переговори з оркестрами з Дніпропетровська, Києва, Полтави, Миколаєва, Івано-Франківська та Запоріжжя. Фінішує перший сезон «Битви» наприкінці 2015-го – початку 2016-го.

Колектив, який спроможеться вибороти перше місце, отримає грошовий приз у 100 тисяч гривень. Володарям «срібла» організатори запишуть студійний альбом. Оркестру, який отримає «бронзу», забезпечать професійну зйомку концерту або кліпу.

Про це повідомили сьогодні, 30 липня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу