4 грудня у Львові відкриють виставку «Картини зі світу науки»

11:30 28 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у четвер, 4 грудня, о 17.00 у Першій Львівській Медіатеці, на вул. Мулярській, 2а, відкриється виставка «Картини зі світу науки» від німецького наукового товариства імені Макса Планка.

У прес-службі міської ради повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову», що в четвер, 4 грудня, о 17.00 у Першій Львівській Медіатеці, на вул. Мулярській, 2а, відкриється виставка «Картини зі світу науки» від німецького наукового товариства імені Макса Планка. У повідомленні також конкретизують:

«Після Києва та Харкова експозиція завітає до Львова, де протягом двох місяців – з 4 грудня до 4 лютого – знайомитиме мешканців та гостей міста із захопливим світом науки. Спеціально для виставки вчені з понад 80 інститутів Товариства імені Макса Планка надали фотографії з різних галузей наукових досліджень.

Спектр застосованих технологій для отримання цих світлини дуже широкий: від звичайної фотографії з допомогою кольорової зйомки з використанням різного виду мікроскопів – світлова мікроскопія, растрова електронна мікроскопія, растрово-тунельна мікроскопія і до комп’ютерного моделювання. У Медіатеці презентується зібрання з 50 широкоформатних зображень. 

Експозиція виставки «Картини зі світу науки» у Львові стала можливою завдяки підтримці Львівської міської ради, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Централізованій бібліотечній системі для дорослих міста Львова, а також за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

Відкриття виставки відбудеться 4 грудня о 17.00 у Першій Львівській Медіатеці (вул. Мулярська, 2а) за участю міського голови Андрія Садового та Радника з питань науки Посольства Німеччини в Україні Михайла Лещенка.

На відкритті також запланована коротка доповідь розробника експозиції, огляд виставки та бліц-прес-конференція. Більше інформації щодо виставки на сайті Посольства Німеччини в Україні: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/08/04__Wirtschaft/Wiss-MPG-Ausstellung.html, Lvivmediateka@gmail.сom, https://www.facebook.com/lvivmediateka?fref=ts».

dailylviv.com

До теми

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу