31 травня у львівському парку імені Івана Франка презентуватимуть сніданкову кухню народів світу

16:38 21 травня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Сніданковий Ярмарок» в інтернет-мережі «Facebook»

«Сніданковий Ярмарок» триватиме впродовж літа щовихідних.

31 травня у львівському парку імені Івана Франка презентуватимуть сніданкову кухню народів світу. Відтак туди запрошують дорослих і дітей «на страви сніданкової кухні народів світу, запашну каву, ранковий джаз і безліч активностей».

Перший Сніданковий Ярмарок розпочнеться у неділю, 31 травня, з 10:00 до 16:00, а відбуватиметься впродовж літа щовихідних.

На відвідувачів чекає сніданкова кухня народів світу, кулінарні майстер-класи, вуличні лекції зі здорового харчування, заняття з йоги та аеробіки, ранкові джазові концерти, поетичні читання, дитячі заняття з англійської, анімація та інше. Координатор Сніданкового Ярмарку Ольга Гренюх розповіла: «Сніданковий Ярмарок у парку – це нагода відпочити від насиченого ритму буднів і провести літні вихідні з користю. Окрім смачних сніданків, тут відбуватимуться безкоштовні спортивні заняття, концерти від Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики, також буде окрема програма для дітей».

Проект містить соціальну складову. Сніданковий Ярмарок організовують спільно з БО «Фундація духовного відродження» і мають на меті забезпечити якісне та змістовне дозвілля для львівських родин, а на зібрані кошти відновити східну частину митрополичих садів Святоюрської гори. Організатори: компанія «Львівські ярмарки», компанія Events-L. Генеральний партнер ТМ «Лімо».

Про це повідомили сьогодні, 21 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу