3 вересня до собору святого Юра внесуть чудотворну ікону

18:00 2 вересня 2016 р.


Фото: pilgrimage.in.ua

Упродовж тижня в архикатедральному храмі відбуватимуться як спільні, так і приватні молитви.

У суботу, 3 вересня, о 16.00 до архикатедрального собору святого Юра у Львові на площі святого Юра, 5 уперше врочисто внесуть чудотворну ікону «Милосердя двері» – образ-символ ювілейного року Божого милосердя у Католицькій церкві. Перед нею молилися на площі святого Петра у Ватикані в день відкриття святого року Божого милосердя.
А постійно цей чудотворний образ перебуває у соборі Преображення в Ярославі у Перемисько-Варшавській архиєпархії УГКЦ у Польщі.
У неділю, 4 вересня, перед іконою молитимуться владики, члени Синоду єпископів УГКЦ. Бо саме цього дня архиєрейською літургією об 11.00 розпочне свою роботу Синод.
У соборі святого Юра чудотворна ікона перебуватиме до 10 вересня. Впродовж тижня в архикатедральному храмі перед нею відбуватимуться як спільні, так і приватні молитви. А 10 вересня її урочисто перенесуть до новоспорудженого храму Святої Софії – Премудрості Божої в Українському католицькому університеті. Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, в прес-службі міськради.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу