28 лютого у Львові відкриють виставку «Очима і серцем»

14:10 28 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Художниці Олександра Лукавецька й Марія Гаврилів експонуватимуть свої роботи в анти-кафе «Сome in» на вулиці Крушельницької.

У неділю, 28 лютого, о 17:00 в анти-кафе «Сome in» на вулиці Крушельницької, 3, відбудеться відкриття сучасного мистецького проекту «Очима і серцем». Виставка демонструє напрацювання двох молодих художниць зі Львова, де вдало поєднуються імпресіоністичні пейзажі та абстракції. 

Це перший спільний проект випускниць Львівської національної академії мистецтв та Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша – Олександри Лукавецької та Марії Гаврилів. Художниці відкривають нам свій світ через полотна, де Марія висловлює свої почуття та емоції у абстракціях, а Олександра – в імпресіоністичних пейзажах. 

Тема «Очима і серцем» була вибрана не випадково. Художниці мають за мету показати красу навколишнього світу, його сприйняття в поєднані із внутрішніми переживаннями. Вхід – вільний.

Про це повідомили сьогодні, 28 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу