27-29 травня на Львівщині проведуть фестиваль «Небу-Хай!» (відео)

10:55 27 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

Упродовж трьох днів селі Березина в Миколаївському районі можна буде спробувати себе у нових видах спорту.

«27-29 травня у селі Березина в Миколаївському районі, лише 50 кілометрів від Львова, на березі річки Дністер відбудеться фестиваль «Небу-Хай!» – захід повний креативу та вільний від алкоголю», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Головна ідея фестивалю – здоровий і активний відпочинок для всіх – від малих до великих. Організаторами заходу є ТСК «Манівці» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Організатор заходу, президент клубу Тарас Білошицький, анонсував: «Перше, що зазвичай спадає на думку при слові «фестиваль» – це музика, розваги, і дуже часто, на жаль, велика кількість алкоголю. Ми прагнемо започаткувати тренд активного і здорового фестивалю – для людей, які люблять активні забави і музику, шукають цікаві розваги. Цим заходом ми прагнемо показати, що можна драйвово  відпочивати без додаткових проміле. Крім того, сюди без остраху можна приїжджати з дітьми – адже серед відвідувачів ви не зустрінете «аватарів», агресії та інцидентів».

Натомість начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер відзначив: «Упродовж трьох днів, в які відбуватиметься фестиваль, можна буде спробувати себе у нових видах спорту, адже програма повна майстер-класів та показових виступів – зі стріт-воркауту, слеклайну, паркуру, ножового бою, змішаних єдиноборств. Тож дуже сподіваємось, що після Фестивалю нові осередки цих видів спорту з’являться не лише у Львові, а й у містечках і селах – і діти та молодь матимуть здорову альтернативу для проведення вільного часу». 

У програмі фестивалю: чаювання з Любком Дерешем та Юрієм Журавлем, велопробіг 45 км (Львів – село Березина), перегони на саморобних човнах, спортивний квест «Скарби Скарбека»:скелелазіння, сумо, пейнтбол, вільне падіння на аербег, каякінг – 25 спортивних елементів, «Fire-show», паркур-фест, перегони на собачих упряжках, чемпіонат з кану поло, дуатлон, змагання з ножового бою, street workout та вільного бою

Концерт «OtVinta!», «Мері», «Piano», «Оратанія», «Jory Kłoc», «Carbon», «Абу-Касимові Кпаці», «Мій батько п’є» та багато іншого. Умови участі та подробиці за посиланням: http://manivci.org/nebu-khay/».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини